Украинец В Нидерландах Развивает Стартап Для Фермеров

І нібито українська мова походить саме від давньоруської. Мовний фейк в ефірі Українського радіо обговорювали з директором Школи політичної аналітики, доцентом кафедри міжнародних відносин Києво-Могилянської академії Максимом Яковлєвим і доцентом кафедри психології Київського інституту бізнесу та технологій, травмотерапевтом Людмилою Гридковець. Кремлівські пропагандисти люблять підробляти соціологічні дані. Розслідування американських журналістів нібито довело, що докази співпраці Росії та Дональда Трампа були підроблені антикорупційним бюро України і злиті в Америку.

Як Росія проводить спецоперації для сіяння паніки на територіях інших держав, залучаючи місцеве населення? Що відбувалось у месенджерах жителів Нових Санжарів? І що потрібно знати, аби вчасно розпізнавати інформаційні атаки? Блогер Олександр Барабошко та Аля Шандра, редакторка англомовної платформи Euromaidan Press, обговорювали це в ефірі Українського радіо.

Згідно з українським законодавством відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Матеріали з плашками “Промо”, “Партнерський матеріал”, “Партнерський спецпроект”, “Політичні новини”, “Прес-реліз”, больше информации на нашем сайте “PR”, “Офіційно” публікуються на правах реклами. Матеріали з плашкою PROMOTED та НОВИНИ КОМПАНІЙ є рекламними та публікуються на правах реклами. Редакція може не поділяти погляди, які в них промотуються.

Ще один популярний прорадянський фейк – занепад космічної галузі в Україні. Нібито після розпаду СРСР українці практично припинили виробляти ракети і запускати їх у космос, більше того – ще і відмовились співпрацювати із Кремлем. Чому це не так – в ефірі Українського радіо обговорювали з директором Школи політичної аналітики, доцентом кафедри міжнародних відносин Києво-Могилянської академії Максимом Яковлєвим і доцентом кафедри психології Київського інституту бізнесу та технологій, травмотерапевтом Людмилою Гридковець. Добробут завдяки Росії – дуже популярний фейк ще з радянських часів.

Російські ЗМІ постійно лякають світ поширенням антисемітизму в Україні. Нібито його рівень вже досяг критичної позначки і в країні почалися погроми єврейських громад. Це занепокоїло навіть американський Конгрес, який направив відкрите звернення до уряду Сполучених Штатів Америки.

Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди 5692.com.ua за умови розміщення в тексті обов’язкового посилання на 5692.com.ua – Сайт міста Кам’янське. Для інтернет-видань обов’язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Після того, як сліпо-глухонімий та некерований бовванчик надійно злітає, можна починати робити його зрячим та керованим. І я думаю, що це набагато прикольніше, ніж зібрати квадрокоптер за кілька вечорів та поставити на нього betaflight. Міжнародний Фонд “Відродження” забезпечує інституційну підтримку редакції LB.UA у межах програми “Соціальний капітал”. Матеріали виготовлені в в рамках підтримки відображають позицію авторів і не обов’язково збігаються з позицією Міжнародного Фонду “Відродження”.

Нібито без підтримки Москви сусіднім країнам ніяк не вижити, після розпаду СРСР економіки колишніх республік лише занепадають, адже саме Росія, як вигадують кремлівські медіа, усіх забезпечувала та годувала. Російські медіа постійно намагаються підробити українську ідентичність та вигадують шокуючі історичні факти. Зокрема, про те, що українську мову штучно створили радянські вчені, як і мови усіх тодішніх республік.