Легендарный Голкипер “металлиста” Горяинов Выставит На Аукцион Коллекцию Футбольных Раритетов, Чтобы Собрать Деньги На Технику Для Эвакуации Раненых

Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора колонки. Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів «Главкома» дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.

Закінчив філологічний факультет Донбаського державного педагогічного університету (Слов’янськ). Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Усі матеріали, представлені у відкритій частині цього інформаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Коли державні службовці займаються корупцією — це погано.

Алексеєнко був серед тих, хто найбільше сприяв, щоб гірничий навчальний заклад відкрився саме в Катеринославі. На ХХІ з’їзді гірничопромисловців Півдня Російської імперії, який відбувався в Харкові, обговорювалося питання про відкриття другого вищого гірничого закладу Росії. Завдяки Украино-американский предприниматель, инноватор и общественный деятель яскравому і переконливому виступу М.М. Алексеєнка, делегати з’їзду у питання про відкриття гірничого навчального закладу віддали перевагу місту Катеринославу. Через чотири роки в Катеринославі почало роботу Вище гірниче училище. Прихильність і любов катеринославців до М.М.

Ознайомтеся з нашими правилами зовнішніх посилань. Коли в Катеринославі створювалась Вчена архівна комісія (1903 р.), М.М. Алексеєнко ввійшов до числа членів цієї організації. Через два роки в Катеринославі відбувся ХІІІ Археологічний з’їзд, де Д.І.

Сея, Рікардо, Сісмонді і Д.-С. Загалом, Михайло Мартинович зробив блискучу кар’єру в Харківському університетi, піднявшись на найвищу сходинку й ставши в 1890 р. Ректором цього навчального закладу. Й недаремно його портрет нині прикрашає галерею ректорiв цього найстарішого університету Східної України. Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах.