Драйвер Відбудови: Технологічні Компанії Стають Однією З Рушійних Сил Відновлення України

Для відкриття рахунків без відвідування відділення замовте на сайті ПриватБанку зустріч з менеджером, який під’їде до Вас в офіс та оформить усі необхідні документи. Ви також не виходячи з дому можете безкоштовно відкрити рахунок самостійно на сайті ПриватБанку. Після реєстрації СПД необхідно відкрити поточний і картковий рахунки. Якщо Ви надаєте послуги нерезидентам або отримуєте винагороду в іноземній валюті, то необхідно також відкрити валютний рахунок. Безкоштовний сервіс вет-турботи, де консультують ветеринари. Сервіс запустила компанія Kormotech/бренд Optimeal.

сталою та зрілою і має великий потенціал для розвитку та відновлення країни. Навіть більше, ця галузь має всі передумови стати основним драйвером відбудови України після закінчення війни, запевняє виконавчий директор асоціації IT Ukraine Костянтин Васюк.

довоєнного рівня фінансування. Телекомунікаційним та ІТ-компаніям в умовах війни вдається утримати безперервність бізнес-процесів та продуктивність до 80-90% довоєнного рівня. Протягом року підприємствам двох галузей вдалося не лише утримати сталість доходів, але й наростити обсяги експорту послуг. Інформаційно-комунікаційні технології стали потужною підтримкою воєнної економіки України.

Навички регулювання власного психічного стану, які працівники отримають на цьому курсі, допоможуть їм використовувати підходи самодопомоги для подолання стресу. Тренери банку провели 5 групових навчань та 2 додаткових вебінари, 1200 наших колег вже пройшли навчання практичним технікам управління стресом. Попри збитки через втрати ПУМБ, як і раніше, вчасно сплачує всі податки.

З лютого 2022 року, фонд сфокусувася на допомозі Україні у боротьбі за свободу. Силами фонду було зібрано понад 1млн.доларів США, які спрямовано на забезпечення України медичною, гуманітарною допомогою та технікою. У рамках проєкту “Я працюю один день для Армії”, співробітники фармацевтичної компанії «Фармак» перерахували частину зі своїх заробітних плат на потреби ЗСУ. Участь у благодійній ініціативі взяли 2508 працівників та разом зібрали близько 2 мільйонів гривень.

Ще однією «зеленою ініціативою» в банку стала підтримка міжнародної акції «День без паперу», яка продовжувалася в банку протягом тижня. Співробітники щодня отримували лайфхаки https://procherk.info/news/6-info/104077-biznesmen-iz-zaporizhzhja-maksim-valerijovich-poljakov-vitrativ-na-pidtrimku-zsu-vzhe-ponad-100-mln-grn щодо мінімізації використання паперу. Попри складні часи, ми залишаємося соціально відповідальним та надійним банком. Тож ви завжди можете покластися на Креді Агріколь!

Всі зібрані кошти були спрямовані на допомогу жінкам, дітям, людям з особливими потребами та людям похилого віку. Ще однією доброю справою у Креді Агріколь Банку стало залучення картин юних художників із дитячих будинків до арт-алеї на новорічному корпоративному заході. Поруч із картинами знаходилися бокси для збору коштів. На святі було презентовано 5 картин різних художників з дитячих будинків, які попри інвалідність продовжують творити прекрасне. Один із художників не має кінцівок, тому він малює беручи пензлик до рота. На зібрані кошти були придбані кисті та фарби для юних творців та передані їм разом із картинами.

Для цього необхідно через Приват24 відкрити картку для оплати в Інтернеті. Для безпеки Ви можете встановити інтернет-ліміт – суму, більше якої неможна буде витратити з Вашої картки протягом календарного місяця. Шаблони інвойса, листи-наміри про роботу за договором оферти та реквізити для зарахування валюти від закордонних замовників розміщено в Інтернет-банку «Приват24 для бізнесу». Практично всі сервіси та послуги для управління фінансами є в Інтернет-банку «Приват24 для бізнесу».

Також, за підсумками перших 5 місяців 2023 року, ПУМБ очолив рейтинг українських банків за приростом строкових депозитів фізичних осіб. За допомогою відеозвернень від топ-менеджерів банку колеги відчувають підтримку керівництва та отримують відповіді на свої запитання. Філіп Морріс спільно з агенцією DTF в грудні організували 5 соціальних просторів «Сфери світла» у Києві, Одесі і Львові. Вони були оснащені генераторами, старлінками, там можна було зігрітися, підзарядити девайси, попрацювати та випити чаю. «Сфери світла» могли одночасно прийняти близько 100 людей.

Зелена ініціатива «Дерево за автокредит» від Креді Агріколь Банку розширює свою географію. У 2017 році, традиційно восени, банк вдруге провів цю активність, яка вже стала корпоративним та родинним заходом у житті Креді Агріколь. Більше 20 співробітників, самостійно чи зі своєю родиною, долучилися до висаджування 50 садженців горобини та катальпи у Дорогожицькому парку. Креді Агріколь встановив сонячні панелі на даху резервного дата-центру банку в Києві. Електростанція має потужність 20 кВт, а її прогнозована річна генерація – 20,6 МВт/год.