Майбутнє Української Економіки Після Перемоги

— Ні, навпаки Україна згуртувалась як ніколи.Україна схильна залишатися у кордонах таких, яких ми її знаємо.Ідеї «від Сяну до Дону» тільки у новітній історії вже років one hundred sixty −170. Але одночасно з’явилася судова заборона про внесення відповідних змін до реєстру. Ми першу інстанцію виграли, але вступила в дію апеляція, яка теж зараз блокує.

Якщо це так, то, можливо, хтось поклав око на ці бізнеси і просто допоміг “повалити” SVB? Коли ФРС почала підвищувати облікову ставку, короткострокові папери виявилися дорожчими, ніж довгострокові, які банки переважно й тримають у своїх портфелях. І якихось чуток виявилося достатньо, щоб вкладники почали масово забирати гроші з банків. Особливо із тих, що пов’язані з хай-тек, новими проєктами. Коли ж починається швидкий відтік депозитів, банк, навіть маючи хороші активи, не може забезпечити ліквідність.

При цьому, у Ігоря Мазепи є секрети, які він зовсім не прагне розкривати. Адже репутація і, як наслідок, зв’язки – це головне для бізнесмена. Так, одним з найвідоміших останніх виробів підприємства для ВМС України були малі броньовані катери проєкту (“Гюрза-М”).

Обігового ресурсу для поточної діяльності залишалося небагато, приплив інвесторів зменшився,  стартапи втратили можливість дешево залучати ресурс на фондовому ринку через випуск акцій. Тож тепер змушені витрачати ресурс із поточних рахунків. А ситуація з кредитним портфелем SVB така ж як і в  Silvergate — орієнтація на надійні урядові цінні папери, які через рішення ФРС постійно знецінювалися. Ще one hundred twenty млн грн він списав на збитки від втрати обладнання та будівель. Втрати в роздробі – 650 млн грн, або 12% портфеля, у корпоративному бізнесі – 1,6 млрд грн, або 8%.

Наприклад, на керуючу компанію накладався не один десяток санкцій, багато з яких стосувалися порушення нормативів роботи інвестиційних фондів. Напередодні 2008 року на одному з найбільших бізнес-центрів Києва “Парус” з’явився величезний логотип Concorde Capital. Ця дало привід конкурентам і злостивцям Ігоря Мазепи для безлічі жартів – за різними даними, річна оренда місця під вивіску тягнула на 1 млн грн. Наприклад, генеральний директор і співвласник однієї з найстаріших в Україні ік Concorde Capital Ігор Мазепа – еталонний бізнесмен, який пережив дві кризи, робить оптимістичні прогнози і намагається отримати вигоду з падаючого ринку.

Таким чином, яка стратегія зараз — тягнути війну допоки в федерації не станеться палацний переворот, або революція. А до цього насправді є усі перед посилки, те державне утворення воно не про війну воно про шикування за кордоном на ресурсну ренту. І минулого разу в 1917 усе скінчилось саме революцією на сам https://forbes.ua/news/zasnovana-ukraintsem-polyakovim-firefly-aerospace-uspishno-vivela-na-orbitu-suputnik-kosmichnikh-sil-ssha-15092023-16033 перед через те саме протиріччя. А тепер як прорахувати, що станеться коли надати Україні одразу військову потужність здатну розбити федерацію на полі бою? Як каже стара істина, в політиці немає друзів — в політиці є інтереси. Однак треба відмітити, що ми разом із союзниками теж маємо усі шанси програти.

Ці умови будуть затверджуватися рішенням Кабінету міністрів, бо Фонд – технічний організатор і виконавець. Ми повинні підготувати компанію і всі аналітичні матеріали про її запаси, структуру, ліцензії, але в кінці – винести це на затвердження уряду. І вже уряд прийматиме рішення, яким чином ми можемо обмежити недоброчесних покупців чи покупців з походженням з країни-агресора. Тим більше, що нещодавно “Вентс” виявилася втягнутою у скандал.

Але схеми, в яких брали участь “комунальники”, завдали збитків лише на 445 млн грн і порівняно із сімома мільярдами на совісті власників і менеджерів виглядають блідо, погодьтеся. Сайт містить посилання на інші сайти, підтримувані третіми особами. Такі сайти не підлягають контролю Компанії, Компанія не несе відповідальність за зміст (включаючи точність, законність або пристойність) будь-якого представленого сайту або посилання, розміщених на цьому Сайті.