Топ-10 Космічних Подій 2021 Року: Туристи На Орбіті, Марс І Українські Двигуни

Станцію неодноразово вдосконалювали, модернізували та дооснащували. Останній такий ремонт було проведено зовсім нещодавно американські астронавти завершили модернізацію сонячних батарей, яка тривала three роки. https://osvita.rayon.in.ua/news/630312-kosmichnim-entuziastam-proponuyut-pozmagatisya-u-chelendzhi-vid-nasa Космічна гонка між США та Радянським Союзом у кінці 50-х на початку 60-х сильно вплинула на розвиток галузі. Колись наш космонавт Леонід Каденюк розповідав, що в перші дні дуже важко було до цього звикнути.

Допомагати учасникам в розробці та оцінювати їхні проєкти будуть досвідчені експерти, серед яких – фахівці космічних компаній. Космічний телескоп НАСА “Джеймс Вебб” (James Webb Space Telescope) вартістю 10 млрд доларів стартував 25 грудня 2021 року з Французької Гвіани. Як повідомляв УНІАН, раніше ESA повністю припинило співпрацю з Росією з дослідження Марса. Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube. Політ закінчився за три дні успішним приводненням капсули з екіпажем, як і було заплановано, в Атлантичному океані поблизу узбережжя Флориди, США. Mind пропонує дізнатися про п’ять головних космічних подій 2022 року.

Після розпаду СРСР і аж до 2017 року, обладнання Центру космічних досліджень і зв’язку в Золочеві майже не використовувались. Антени були частиною Львівської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення. Більше того, для трансляцій через супутники почали використовувати стандартні 7-метрові антени. Тому дві великі антени все менше застосовувалися у роботі Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення. Для прикладу, на початку 2010-х 25-метрова антена займалася трансляцією радіо FM Галичина.

Висота радянської антени близько 50 метрів, а вага – сотні тонн. Вона виглядає більшою за 32-метрову японську, яка використовується для найбільшого в Європі радіотелескопу, оскільки розміщена на багатоповерховій будівлі. Свого часу на кожному поверсі були різні структури, від дослідницьких до КГБ у кімнаті №303, які займалися зв’язком СРСР зі світом.

Та й досягнення України в космічній галузі не завершуються. Ба більше – цього року було анонсовано першу українську місію на Місяць, заплановану на 2022 рік. Її здійснить британська компанія Spacebit у співпраці з американськими партнерами.